Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 10:20 Bu haber 725 kez okundu
 
İşte Milyoner Yapan Soru
GÜNDEM Haberi
İşte Milyoner Yapan Soru

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve 1 Milyon TL’lik soru merak konusu oldu. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan On kıtadan oluşan İstiklal marşında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer? 

On kıtadan oluşan İstiklal Marşı' nda bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer?
Dünyanın en çok sevilen ve Türkiye'de televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve 1 Milyon TL’lik soru merak konusu oldu. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan On kıtadan oluşan İstiklal marşında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer? 

ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? de büyük gün geldi çattı. Türk televizyonlarının en uzun soluklu bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster yeni sezona Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunda ve 1 Milyonluk soru ile merhaba dedi. Reyting rekorları kıran yarışmada Arda Ayten an itibariyle 1 Milyonluk soruyu açtırdı. Sorunun yayınlanmasıyla birlikte milyonlarca kişi de ekranları başında doğru yanıtı beklemeye başladı. İşte On kıtadan oluşan İstiklal marşında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer? sorusunun cevabı..

A) Vatan B) Kan C) Toprak D) Yurt
Cevap C) Toprak
Kaynak: Editör:
Etiketler: İşte, Milyoner, Yapan, Soru,
Yorumlar
Haber Yazılımı